Drukarka fiskalna Novitus Deon LAN E - Tarnowskie Góry, Toszek, Trzebinia, Tychy, Ujazd, Ustroń, Wadowice, Wilamowice, Wisła, Włoszczowa, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wołczyn, Woźniki, Zabrze, Zawadzk
Moje konto Moje konto

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON LAN E - NEGOCJUJ CENĘ

3124.00
2202.93

Na stanie: Brak

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

Indeks/kod produktu: drukarka-fiskalna-novitus-deon-lan-e

Waga: 1.5 kg

Producent: Novitus

Opis produktu DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON LAN E - NEGOCJUJ CENĘ

---URZĄDZENIE WYCOFANE---

 

drukarka fiskalna Novitus Deon-E, najtańsza drukarka fiskalna

DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON LAN E 

 

 

Dlaczego drukarka Novitus Deon LAN E?

1. Producent drukarki to firma NOVITUS - największa firma oferująca urządzenia fiskalne w Polsce . Novitus jest laureatem takich nagród, jak: TERAZ POLSKALIDER RYNKUEURO LIDERZŁOTY LAUR KONSUMENTAGAZELA BIZNESU i wielu innych. 

2. NIEZAWODNOŚĆ urządzeń marki NOVITUS, to jest FAKT, a nie MITY, czy pobożne życzenia, oparte na domysłach i założeniach.

3. DZIESIĄTKI TYSIĘCY zamontowanych drukarek Novitus w Polsce. Fakt, ta liczba robi wrażenie. 

 

Drukarka fiskalna Novitus DEON Lan E to nowoczesne urządzenie zamknięte w poręcznej i ergonomicznej obudowie i ukierunkowana do osób prowadzących ruchomą sprzedaż z użyciem komputera, laptopa czy palmtopa, lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Małe rozmiary drukarki Novitus Deon LAN E zawieraja w sobie potężne możliwości.

Drukarka Deon LAN E to pierwsza w Polsce przenośna drukarka fiskalna dokonująca zapis kopii paragonu na elektronicznym nośniku danych, w zgodzie z wytycznymi Ministerstwa Finansów. Zamontowanie elektronicznej kopii paragonu bardzo obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez jednoczesnego drukowania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma.

W drukarce Novitus Deon LAN E kopia wydruku emitowana jest w sposób elektroniczny na niewielkiej karcie SD(jak w aparatach fotograficznych). Jedna karta może wystarczyć nawet na kilka lat pracy drukarki.
Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Istnieje możliwość wydrokowania ich bezpośrednio na drukarce, lub odczytania w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze istnieje możliwość sporządzenia żądanych raportów. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru mechanizmie drukującym jest znacznie prostsze, niż w dotychczasowych urządzeniach. Ponadto zamontowano mechanizm drukującego typu 'clamshell' powodujący, że ta operacja jest nazdwyczaj łatwa i realizowana jest na zasadzie:"wrzuć i pracuj". Plusy takiego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący drukarkę do pracy przenośnej.

Drukarka Deon LAN E zawiera wysokiej jakości mechanizm drukujące, znanej firmy Fujitsu, który nadzwyczaj szybko i cicho drukuje paragony, oraz niezbędne raporty oraz faktury VAT. Program pracy drukarki inteligentnie zarządza "zagęszczaniem" wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.

Drukarka Deon LAN E zaopatrzona została w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne.

Ukazują one w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy drukarki, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.

Jest to pierwsza drukarka fiskalna z pełną alfanumeryczna klawiaturą, ułatwiającą programowanie drukarki, podawanie zakresów dat lub numerów podczas wykonywania raportów. Pięknie podświetlana, kolorowa klawiatura drukarki z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających switch, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna.

Wierzchnia część klawiatury wykonana jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy drukarki, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. Klawiatura wyposażona jest w klawisze bezpośredniego dostępu do takich funkcji jak: raport dobowy, okresowy, miesięczny, zegar, wydruku kopii paragonu itp.

Drukarka posiada komunikację z komputerem przez nowoczesne złącze USB lub tradycyjne RS232.

Drukarka Deon LAN E pracuje na najbardziej znanym protokole komunikacyjnym w Polsce. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 40 znaków alfanumerycznych, na jednym paragonie można wydrukować nawet do 255 pozycji sprzedaży. Do każdego towaru można dodać w trzech liniach dokładny opis.

Drukarka Deon LAN E zawieraz najszerszą na Polskim rynku gamę wydruków niefiskalnych.

Wydruki te istnieje możliwość wykorzystania do drukowania potwierdzeń, zestawień i innych dokumentów, koniecznych do funkcjonowania sklepu / firmy bez konieczności stosowania dodatkowych drukarek.

Drukarka Deon LAN E wspomaga akceptację kart płatniczych.

W drukarce Deon LAN E umożliwiono współpracę z pinpadem, oraz systemami doładowania pre-paid, a potwierdzenie płatności kartą lub zakupu pre-paid?a drukowane są na mechanizmie drukarki fiskalnej.
W spodzie drukarki zaprojektowano specjalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu bluetooth do bezprzewodowej komunikacji drukarki z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem). Po jego zainstalowaniu można korzystać z przenośnej pracy drukarki komunikując się z komputerem, laptopem lub palmtopem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Bardzo ważne w urządzeniu przenośnym jest jego zasilanie akumulatorowe. W drukarce DEON zostało to specjalnie zaprojektowane tak, aby mogła bez zasilania zewnętrznego wydrukować nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co pozwala nawet na kilkudniową pracę. Jest to możliwe dzięki zastosowaniu procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii, "usypiając" poszczególne elementy, które akurat w danej chwili nie są używane, oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah. Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów. O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Dodatkowo akumulator drukarki jest wykonany w formie pakietu(jak np. w kamerach), który można odpiąć od drukarki i ładować z zasilacza poza drukarką, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

Znajdujące się w przedniej ściance drukarki złącze karty SD(elektronicznej kopii)zakryte jest plastikową zakrywką, zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem lub zalaniem tego złącza lub przypadkowym wyjęciem karty. Również boczne złącza komunikacyjne można zakryć podobną zaślepką w czasie, gdy nie są do nich podłączone przewody.
Jako dodatkowe akcesoria do drukarki można dokupić specjalne paski i uchwyty do pracy przenośnej, zakładane na rękę, na ramie lub do paska spodni.

 

CO ZAWIERA ZESTAW USŁUG WDROŻENIOWYCH:

– programowanie nagłówka,

– programowanie stawek VAT,

– programowanie grup towarowych,

– programowanie ustawień kasy,

– programowanie parametrów kasy,

– programowanie kodów towarowych PLU do 50 szt (powyżej dodatkowa opłata wg ustaleń)

– szkolenie z obsługi kasy

– FISKALIZACJA KASY

– zgłoszenia do US

 

 

Odpowiemy CHĘTNIE na każde pytanie:) (032) 270-39-37 lub 0-572-570-177

lub sklep@fiskalnekasy.com

 


 

 

 

 

Instrukcja obsługi drukarki fiskalnej Novitus Deon LAN E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E instrukcja

Decyzja o homologacji drukarki fiskalnej Novitus DEON LAN E

Drukarka fiskalna Novitus Deon E homologacja

Dodatkowe informacje

FUNKCJE DRUKARKI DEON LAN E

 • Małe wymiary i lekka konstrukcja
 • Ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia
 • Umożliwienie pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury
 • Pierwsza drukarka przenośna z elektroniczną kopią wydruku
 • Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika
 • Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu drukarki (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania i kopiowania
 • Dostarczony wraz z drukarką program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wy-konaniem autoryzowanego raportu kresowego i miesięcznego fiskalnego
 • Zaawansowane zarządzanie energią
 • Bardzo wydajny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
 • Umożliwienie wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego. Po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu akumulatora można wy-drukować jeszcze do 300 paragonów
 • Akumulator wewnętrzny wykonany w formie wymiennego pakietu
 • Umożliwienie ładowania akumulatora zasilaczem poza drukarką
 • Alfanumeryczne LCD wyświetlacze dla kasjera i klienta, 2x16 znaków w kolorze niebieskim
 • Podświetlana klawiatura switchowa, precyzyjnie działająca, pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą przez zalaniem
 • Klawiatura alfanumeryczna ułatwiająca obsługę i programowanie drukarki oraz podawanie zakresów dat i numerów dla raportów okresowych
 • Bezpośrednie klawisze Menu, raportów: dobowego, okresowego, miesięcznego
 • Złącza komunikacyjne LAN, RS232 oraz USB
 • Współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najpopularniejszego protokołu komunikacyjnego na rynku
 • Złącza komunikacyjne oraz karty SD zabezpieczone gumowymi zatyczkami zabezpieczającymi przed zabrudzeniem oraz wilgocią
 • Specjalne miejsce na zamontowanie zewnętrznego moduły bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem

Drukarka fiskalna NOVITUS DEON LAN E: posiada 12 m-cy gwarancji.

Gwarancja może być wydłużona NAWET do 5 lat.

Szczegóły w dziale handlowym


SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY

tekst alternatywny

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Akcesoria do produktu DRUKARKA FISKALNA NOVITUS DEON LAN E - NEGOCJUJ CENĘ