Kasa fiskalna Novitus Nano-E - Sędziszów, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry
Moje konto Moje konto

KASA FISKALNA NOVITUS NANO E - NEGOCJUJ CENĘ :)

1894.20
1428.00
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Mało

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: kasa-fiskalna-novitus-nano-e

Waga: 1.5 kg

Producent: Novitus

Opis produktu KASA FISKALNA NOVITUS NANO E - NEGOCJUJ CENĘ :)

drukarka fiskalna Novitus Bone-E, najtańsza drukarka fiskalna

KASA FISKALNA NOVITUS NANO E

 

dostawa gratis

Kasa fiskalna Novitus Nano-E to mała kasa z potężnymi możliwościami!

Kasa Novitus Nano-E to nowoczesna technologia wdrożona w poręczną i ergonomiczną obudowę skierowana do osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Kasa Novitus Nano-E mimo niewielkich gabarytów oferuje olbrzymie możliwości.

Kasa fiskalna Novitus Nano-E, to przenośna kasa fiskalna z elektronicznym zapisem kopii paragonu, zgodnie z wytycznymi Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 28 listopada 2008 r. Wdrożenie elektronicznej kopii paragonu bardzo obniża koszty eksploatacji urządzenia, paragony drukowane są na jednym, szerokim papierze bez jednoczesnego zadrukowywania drugiej rolki papieru kopią. Rolki kopii wydruków użytkownik musiał przechowywać przez kilka lat, co zajmuje sporo miejsca a czytelność rolek po kilku miesiącach była znikoma.
 
W kasie Nano-E kopia wydruku zapisywana jest w elektronicznie na niewielkiej karcie SD (jak w aparatach fotograficznych).

Jedna karta powinna wystarczyć nawet na kilka lat pracy kasy. Karta o pojemności 2GB ma możliwość zmieścić ponad milion paragonów30-to liniowych (sprzedaż ok. 7 towarów). Dane kopii zapisanych na karcie są dostępne dla użytkownika. Udostęniono wydrukowanie danych bezpośrednio na kasie, lub odczytać w standardowym komputerze PC. Z danych tych na komputerze udostępniono sporządzanie żądanych raportów. Dzięki elektronicznej kopii zakładanie i wymiana papieru w mechanizmie drukującym jest niezwykle łatwe. Dodatkowo zamontowanie mechanizmu drukującego typu "clamshell" prowadzi do tego, że ta operacja jest bardzo prosta, realizowana jest wg zasady:"wrzuć i pracuj". Plusy tego rozwiązania doceni każdy użytkownik, a szczególnie wykorzystujący kasę do pracy przenośnej.

W kasie Novitus Nano-E wprowadzono bardzo dobrej jakości mechanizm drukujące, znanej firmy Fujitsu,bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty. Program pracy kasy inteligentnie zarządza 'zagęszczaniem' wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.


Kasa Nano-E wyposażona została w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy kasy, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.


Alfanumeryczna klawiatura kasy Nano-E przyczynia się do tego, iż obsługa jest rewelacyjnie łatwa, w tym programowanie oraz wykonywanie raportów. Doskonale podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających switach, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Wierzchnia część klawiatury zrobiona jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. Klawiatura wyposażona jest w4 klawisze funkcyjne F1 - F4, które mogą być oprogramowane jako klawisze sprzedaży bezpośredniej lub skróty do poszczególnych funkcji kasy (konkretnego raportu, programowania itp.).

Kasa Nano-E współpracuje z komputerem za pomocą nowoczesnego złącze USB lub tradycyjne RS232 przez najbardziej popularny protokół komunikacyjny w Polsce.

Dodatkowo do kasy udostępniomo przyłączenie czytnika kodów kreskowych (skaner), wagi elektronicznej, modemu, terminala płatniczego lub pinpada. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 18 znaków alfanumerycznych.

Od dołu kasy Nano-E przygotowano profesjonalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu #000066tooth do bezprzewodowej komunikacji kasy z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem). Po jego zainstalowaniu można korzystać z przenośnej pracy kasy komunikując się z komputerem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Kasa Nano-E posiada bardzo dobre zasilanie awaryjne.

W kasie NANO E przygotowano zasilanie awaryjne w taki sposób, aby możliwe było wydrukowanie bez zaslania zewnętrznego nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co daje nam nawet na kilkudniową pracę. Umożliwiono to przez zamontowanie procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii, 'usypiając' poszczególne elementy, które akurat w danej chwili nie są używane, oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah.Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów. O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Dodatkowo akumulator kasy jest wykonany w formie pakietu (jak np. w kamerach), który można odpiąć od kasy i ładować z zasilacza poza kasą, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

Znajdujące się w przedniej ściance kasy złącze karty SD (elektronicznej kopii) zakryte jest plastikową zakrywką, zabezpieczającą przed zanieczyszczeniem lub zalaniem tego złącza. Również boczne złącza komunikacyjne można zakryć podobną zaślepką w czasie, gdy nie są do nich podłączone przewody.

Ponadto do kasy Nano-E istnieje mozliwość dokupienia specjalnych pasków i uchwytów do pracy przenośnej, które są zakładane na rękę, na ramie lub do paska spodni.

Z funkcji programowych kasy trzeba zwrócić uwagę na  komunikację ON-Line z komputerem, bufor paragonów oraz funkcje obsługi parkingów oraz tras busów.

FUNKCJE kasy NANO-E:

 • małe rozmiary i lekka konstrukcja
 • Ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia
 • Umożliwienie pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury
 • Pierwsza kasa przenośna z elektroniczną kopią wydruku
 • Zapis elektronicznej kopii na karcie SD o dowolnej pojemności, dostępnej dla użytkownika
 • Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z poziomu kasy (z możliwością wydruku) Dostęp do danych zapisanych na karcie SD z komputera z możliwością ich przeglądania, raportowania kopiowania
 • Dostarczony wraz z kasą program komputerowy do odczytu danych z karty SD z funkcją raportowania i wyszukiwania oraz do odczytu danych z pamięci fiskalnej z wykonaniem autoryzowanego raportu kresowego i miesięcznego fiskalnego
 • Zaawansowane zarządzanie energią
 • Bardzo mocny wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
 • Umożliwienie wydrukowania nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych bez zasilania zewnętrznego. Po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu akumulatora można wydrukować jeszcze do 300 paragonów
 • Akumulator wewnętrzny wykonany w formie wymiennego pakietu
 • Umożliwienie naładowania akumulatora zasilaczem poza kasą
 • Alfanumeryczne LCD wyświetlacze dla kasjera i klienta, 2x16 znaków w kolorze niebieskim
 • Podświetlana klawiatura swithowa, precyzyjnie działająca, pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą przez zalaniem
 • Klawiatura alfanumeryczna ułatwiająca obsługę i programowanie kasy oraz podawanie zakresów dat i numerów dla raportów okresowych
 • Programowalne klawisze funkcyjne F1, F2, F3, F4.
 • Złącza komunikacyjne RS232 oraz USB
 • Współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najpopularniejszego protokołu komunikacyjnego na rynku
 • Praca ON-Line z komputerem, pojemność bufora 2000 pozycji
 • Funkcja obsługi parkingów
 • Złącza komunikacyjne oraz karty SD zabezpieczone gumowymi zatyczkami zabezpieczającymi przed zabrudzeniem oraz wilgocią
 • Specjalne miejsce na zamontowanie zewnętrznego moduły bluetooth do bezprzewodowej komunikacji z komputerem
 • Bardzo szybki wydruk
 • Jeden mechanizm clamshell - bardzo łatwa i szybka wymiana papieru, brak konieczności wymiany kopii paragonu
 • Zaawansowany system oszczędzania papieru (brak niezadrukowanego papieru pomiędzy paragonami, zagęszczanie wydruku przy krótszych nazwach, raportach itp.)
 • Papier szerokości 57 mm
 • Wydruki potwierdzeń akceptacji kart płatniczych oraz zakupu pre-paidów

 

Odpowiemy CHĘTNIE na każde pytanie:) (032) 270-39-37 lub 0-572-570-177 lub 0-572-570-179

lub sklep@fiskalnekasy.com

 

 

Dodatkowe koszty netto brutto
Zestaw - EKO    
Programowanie wstępne 100,00 123,0
Programowanie wstępne 0,00 0,00
Fiskalizacja 120,00 147,60
Fiskalizacja 0,00 0,00
Zestaw - OPTIMA    
Pełna konfiguracja, programowanie i szkolenie 120,00 147,60
Pełna konfiguracja, programowanie i szkolenie 0,00 0,00
Fiskalizacja 130,00 159,90
Fiskalizacja 0,00 0,00

Dodatkowe informacje

Specyfikacja kasy fiskalnej Novitus Nano E:

DANE TECHNICZNE

 
Typkasa fiskalna przenośna z elektroniczną kopią
Baza towarowa (PLU)3000
Grupy towarowebrak
Liczba kasjerów8
Liczba stawek VAT7
MECHANIZM DRUKUJĄCY 
Rodzajtermiczny, typu clamshel
TypFujitsu FTP 628
Szerokość papieru57 mm
Czujnik końca papieruTAK
KLAWIATURA 
Rodzajalfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy23 w tym 4 funkcyjne
ZŁACZA 
Liczba złącz komunikacyjnych1 x RS232, 1 x USB
Współpracakomputer, czytnik, waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth
Współpraca przez USBTAK
Współpraca z MultiplexeremNIE
Współpraca z szufladąTAK
WYŚWIETLACZE 
Klientalfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
Kasjeralfanumeryczny, podświetlany, niebieski LCD, 2 x 16 znaków
ZASILANIE 
Zasilacz Zewnętrzny230 V, zasilacz zewnętrzny
Akumulatorwbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
OPROGRAMOWANIE 
RaportyBogaty zestaw raportów
Funkcja przeliczania walutyTAK obsługa EURO
Funkcja szybkiej sprzedaży8 (4 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
AKCESORIA 
SzufladaTAK (opcja)
Pokrowiec OchronnyTAK (opcja)
Przewód Komunikacyjny. Kasa-PCNIE
DANE OGÓLNE 
Wymiary94 x 58 x 229 mm
Masa0,65 kg
Okres Gwarancji12 miesięcy

 

 


Kasa fiskalna NOVITUS NANO E : posiada 12 m-cy gwarancji.

Gwarancja może być wydłużona NAWET do 5 lat.

Szczegóły w dziale handlowym


SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY

koszty dostawy


Wykaz miast, gdzie prowadzimy sprzedaż, a nasz serwis dojeżdża do klienta: Baborów, Będzin, Biała, Bielsko-Biała, Bieruń, Blachownia, Brzeg, Brzeski Namysłów, Byczyna, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dobrodzień, Gliwice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Olesno, Olkusz, Opole, Orzesze, Oświęcim, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Praszka, Prudnik, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Sędziszów, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Trzebinia, Tychy, Ujazd, Ustroń, Wadowice, Wilamowice, Wisła, Włoszczowa, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wołczyn, Woźniki, Zabrze, Zawadzkie, Zawiercie, Zdzieszowice, Żarki, Żory, Żywiec.

Wykaz miast, gdzie prowadzimy sprzedaż i serwis wysyłkowy: Bełchatów, Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Chełm, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Kielce, Konin, Koszalin, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubin, Łomża, Mielec, Nowy Sącz, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Stalowa Wola, Starachowice, Stargard Szczeciński, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zgierz, Zielona Góra.

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

 • Kasa fenomen! Kilka razy spadła mi na ziemię i nic się nie stało! Wytrzymała i solidna. Do tej pory nie było żadnej awarii. Warta swojej ceny, polecam innym!

  Ocena: 5

  Staszek Wilczyński, 2018-06-14 13:46

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Akcesoria do produktu KASA FISKALNA NOVITUS NANO E - NEGOCJUJ CENĘ :)