Kasa fiskalna Novitus Nano II online - Sędziszów, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry
Moje konto Moje konto

KASA FISKALNA NOVITUS NANO II ONLINE - NEGOCJUJ CENĘ :)

2226.30
1727.00

Śpiesz się, oferta kończy się za:

23 12 53 0

Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny od ręki

Indeks/kod produktu: kasa-fiskalna-novitus-nano-II-online

Waga: 1.5 kg

Producent: Novitus

Opis produktu KASA FISKALNA NOVITUS NANO II ONLINE - NEGOCJUJ CENĘ :)

drukarka fiskalna Novitus Bone-E, najtańsza drukarka fiskalna

KASA FISKALNA NOVITUS NANO II ONLINE

z WiFi (onboard)

 

+ Zestaw usług wdrożeniowych GRATIS!

 

Kasa fiskalna Novitus Nano II Online to mała kasa z potężnymi możliwościami!

Kasa Novitus Nano II Online jest następcąkasy Nano Online, wq której nowoczesna technologia została wdrożona w poręczną i ergonomiczną obudowę skierowana do osób prowadzących ruchomą sprzedaż (przenośną), lub tradycyjną, gdzie lada sklepowa ma ograniczoną powierzchnię.

Kasa fiskalna Nano II Online posiada w standardzie obsługę WiFi - po wyjęciu z pudełka od razu może łączyć się z dowolną siecią, w której zasięgu się znajduje.

Kasa Novitus Nano II Online mimo niewielkich gabarytów oferuje olbrzymie możliwości.

Kasa fiskalna Novitus Nano II online , która jednocześnie obsługuje komunikację z Centralnym Repozytorium Kas (CRK), w zgodzie z wymogami Rozporządzenia Ministra Przedsiębiorczości i Technologii z dnia 28 maja 2018 r. w temacie kryteriów i warunków technicznych, pod które zobowiązane są podlegać kasy fiskalne. Kopia wydruku dla użytkownika zachowywana jest w pamięci chronionej urządzenia, natomiast dostęp do niej jest realizowany przez dedykowaną aplikację. Kasa fiskalna Novitus NANO online przynależy do nowej rodziny urządzeń Novitus Online Power. Novitus stworzył linię urządzeń o niespotykanej do tej pory mocy, w skład której wchodzą m.in. 32 bitowe procesory o taktowaniu powyżej 500MHz, olbrzymia pamięć wewnętrzna, jak również 256MB pamięci operacyjnej. Pamięć fiskalna jest teraz 100x bardziej pojemna aniżeli w kasach z kopią elektroniczną. Bazy towarowe w urządzeniach Online Power to 20 i 50 tysięcy, jak również 1 milion kodów w wybranych urządzeniach. System LINUX zapewnia stabilną pracę, a nasza platforma daje zapas mocy na wiele lat do przodu, niezależnie od przyszłych wyzwań. Bezpieczeństwo danych gwarantuje moduł TPM oraz dwustronna autentykacja – rozwiązania pracujące już w ponad 4 miliardach urządzeń na świecie..

kasa fiskalna Novitus Nano II online możliwości

W kasie Novitus Nano II Online wprowadzono bardzo dobrej jakości mechanizm drukujące, znanej firmy Fujitsu,bardzo szybko i cicho drukuje paragony oraz niezbędne raporty. Program pracy kasy inteligentnie zarządza 'zagęszczaniem' wszystkich wydruków, maksymalnie oszczędzając papier, nie pozostawiając niezadrukowanych powierzchni pomiędzy wydrukami.


Kasa Nano II Online wyposażona została w dwa niebieskie wyświetlacze alfanumeryczne, które w dwóch liniach po 16 znaków dokładnie informują kasjera o pracy kasy, ułatwiając mu programowanie i sprzedaż, a klienta o sprzedawanych towarach, cenach oraz wartościach do zapłaty.


Alfanumeryczna klawiatura kasy Nano II Online przyczynia się do tego, iż obsługa jest rewelacyjnie łatwa, w tym programowanie oraz wykonywanie raportów. Doskonale podświetlana, kolorowa klawiatura kasy z naniesionymi przejrzystymi informacjami oparta jest na bardzo precyzyjnie działających switach, dzięki czemu obsługa klawiatury jest bardzo łatwa i przyjemna. Wierzchnia część klawiatury zrobiona jest z silikonu, dokładnie dopasowana do obudowy kasy, co zabezpiecza wewnętrzną elektronikę przed zanieczyszczeniami lub przypadkowym zalaniem. Klawiatura wyposażona jest w4 klawisze funkcyjne F1 - F4, które mogą być oprogramowane jako klawisze sprzedaży bezpośredniej lub skróty do poszczególnych funkcji kasy (konkretnego raportu, programowania itp.).

Kasa Nano II Online współpracuje z komputerem za pomocą nowoczesnego złącze USB lub tradycyjne RS232 przez najbardziej popularny protokół komunikacyjny w Polsce.

Dodatkowo do kasy udostępniomo przyłączenie czytnika kodów kreskowych (skaner), wagi elektronicznej, modemu, terminala płatniczego lub pinpada. Nazwa towaru drukowanego na paragonie może mieć do 18 znaków alfanumerycznych.

Od dołu kasy Nano II Online przygotowano profesjonalne miejsce z dostępnym wewnętrznym złączem komunikacyjnym na zamontowanie dodatkowego modułu #000066tooth do bezprzewodowej komunikacji kasy z komputerem (tak, jak komunikują się telefony komórkowe między sobą lub komputerem). Po jego zainstalowaniu można korzystać z przenośnej pracy kasy komunikując się z komputerem bez dodatkowych przewodów połączeniowych.

Kasa Nano II Online posiada bardzo dobre zasilanie awaryjne.

W kasie NANO II Online przygotowano zasilanie awaryjne w taki sposób, aby możliwe było wydrukowanie bez zaslania zewnętrznego nawet 2,5 tysiąca paragonów 30-to liniowych, co daje nam nawet na kilkudniową pracę. Umożliwiono to przez zamontowanie procesora i podzespołów, które w bardzo zaawansowany sposób zarządzają oszczędzaniem energii, 'usypiając' poszczególne elementy, które akurat w danej chwili nie są używane, oraz akumulatora litowo-jonowego o pojemności 2Ah.Po pojawieniu się komunikatu informującego o konieczności naładowania akumulatora można jeszcze wydrukować do 300 paragonów. O stanie ładowania akumulatora użytkownik informowany jest czerwonym kolorem kontrolki a o naładowaniu zielonym. Dodatkowo akumulator kasy jest wykonany w formie pakietu (jak np. w kamerach), który można odpiąć od kasy i ładować z zasilacza poza kasą, w tym czasie pracując na zapasowym akumulatorze.

Boczne złącza komunikacyjne można zakryć podobną zaślepką w czasie, gdy nie są do nich podłączone przewody.
 
kasa fiskalna Novitus Nano II online możliwości

Ponadto do kasy Nano II Online istnieje mozliwość dokupienia specjalnych pasków i uchwytów do pracy przenośnej, które są zakładane na rękę, na ramie lub do paska spodni.

Z funkcji programowych kasy trzeba zwrócić uwagę na  komunikację ON-Line z komputerem, bufor paragonów oraz funkcje obsługi parkingów oraz tras busów.

POWER DUO - Kasa NANO II Online z PIN Padem Paytel

Najlepszy sposób na płatności bezgotówkowe w Twojej firmie - Kasa łączy się jednym kablem USB z PIN Padem Paytel i współpracuje bez specjalnej konfiguracji. Oferuj swoim klientom wygodne transakcje bezgotówkowe i nie trać czasu na wprowadzanie kwoty na terminalu – kasa zrobi to za Ciebie. Wyeliminujesz w ten sposób błędy i przyśpieszysz obsługę w puncie sprzedaży. Nie płać przez rok za użytkowanie PIN Pada w ramach akcji „Polska Bezgotówkowa”, a później ciesz się nawet o połowę mniejszymi kosztami dzierżawy PIN Pada! Kasa współpracuje z terminalami płatniczymi za pomocą protokołu ECR-EFT, narzuconego przez przepisy dla kas fiskalnych online. Pracuje też z najpopularniejszymi terminalami płatniczymi z wykorzystaniem protokołu Novitus EFT-POS. Pozwala również na współpracę z terminalami przenośnymi typu MPos.

FUNKCJE kasy NANO II ONLINE:

 • małe rozmiary i lekka konstrukcja
 • Ergonomiczna obudowa z plastiku odpornego na uderzenia
 • Możliwość pracy w trudnych warunkach atmosferycznych: wysokie i niskie temperatury
 • Komunikacja z Centralnym Repozytorium Kas (CRK)
 • 20.000 towarów w bazie
 • 40 znaków w nazwie
 • 1000 kodów dowiązanych
 • 20.000 bufor paragonów on-line
 • 100 pozycji na paragonie
 • 100 działów towarowych
 • 32 kasjerów
 • 10 form płatności
 • Rozliczenie zaliczek na paragonach
 • Procesor 524 MHz
 • 256 MB pamięci RAM
 • 4.096 MB pamięci flash
 • 2 wyświetlacze LCD 192x48 pxl
 • Platforma LINUX
 • Łączność WiFi, LAN, RS232, USB, BT(opcja), GSM 3G/LTE (opcja)
 • Programowalne nagłówki graficzne paragonu, grafiki w stopce paragonu
 • Rozliczenia opakowań zwrotnych i kaucji, usługi busowe i czasowe
 • Zaawansowane zarządzanie energią
 • Nadzwyczaj wytrzymały wewnętrzny akumulator litowo-jonowy
 • Możliwość wydrukowania nawet 3 tysiący paragonów bez zasilania zewnętrznego. Po pojawieniu się komunikatu o rozładowaniu akumulatora można wydrukować jeszcze do 300 paragonów
 • Akumulator wewnętrzny wykonany w formie wymiennego pakietu
 • Możliwość naładowania akumulatora zasilaczem poza kasą
 • Podświetlana klawiatura swithowa, precyzyjnie działająca, pokryta silikonową nakładką zabezpieczającą przez zalaniem
 • Klawiatura alfanumeryczna ułatwiająca obsługę i programowanie kasy oraz podawanie zakresów dat i numerów dla raportów okresowych
 • Programowalne klawisze funkcyjne F1, F2, F3, F4.
 • Współpraca z większością programów sprzedaży przy użyciu najpopularniejszego protokołu komunikacyjnego na rynku
 • Funkcja obsługi parkingów
 • Nadzwyczaj szybki wydruk
 • Jeden mechanizm clamshell - bardzo łatwa i szybka wymiana papieru, brak konieczności wymiany kopii paragonu
 • Zaawansowany system oszczędzania papieru (brak niezadrukowanego papieru pomiędzy paragonami, zagęszczanie wydruku przy krótszych nazwach, raportach itp.)
 • Papier szerokości 57 mm
 • Wydruki potwierdzeń akceptacji kart płatniczych oraz zakupu pre-paidów

 

CO ZAWIERA ZESTAW USŁUG WDROŻENIOWYCH:

– programowanie nagłówka,

– programowanie stawek VAT,

– programowanie grup towarowych,

– programowanie ustawień kasy,

– programowanie parametrów kasy,

– programowanie kodów towarowych PLU do 50 szt (powyżej dodatkowa opłata wg ustaleń)

– szkolenie z obsługi kasy

– FISKALIZACJA KASY

– zgłoszenia do US

 

 

Odpowiemy CHĘTNIE na każde pytanie:) (032) 270-39-37 lub 0-572-570-177

lub sklep@fiskalnekasy.com

 

 

Dodatkowe informacje

Specyfikacja kasy fiskalnej Novitus Nano II Online:

DANE TECHNICZNE

 
Typkasa fiskalna przenośna online
Baza towarowa (PLU)20000
Grupy towarowe100
Liczba kasjerów32
Liczba stawek VAT7
MECHANIZM DRUKUJĄCY 
Rodzajtermiczny, typu clamshel
TypFujitsu FTP 628
Szerokość papieru57 mm
Czujnik końca papieruTAK
KLAWIATURA 
Rodzajalfanumeryczna, switchowa, silikonowa, zabezpieczająca przed zalaniem
Liczba klawiszy23 w tym 4 funkcyjne
ZŁACZA 
Liczba złącz komunikacyjnych1 x RS232,USB Host (A), 1 x USB Device (B), LAN (Ethernet)
WspółpracaCRK, Komputer, Czytnik kodów kreskowych (skaner), Waga elektroniczna, Terminal płatniczy (EFT), PIN PAD programowalny (EFT), Drukarka zamówień, Monitoring (monitor wydruku), WiFi dongle (WAN), BT dongle, BT LE dongle, Modem GSM
Współpraca przez USBTAK
Współpraca z MultiplexeremNIE
Współpraca z szufladąTAK
WYŚWIETLACZE 
Klientalfanumeryczny, graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 48 piksele
Kasjeralfanumeryczny, graficzny, podświetlany, czarno-biały, LCD, 192 x 64 piksele
ZASILANIE 
Zasilacz Zewnętrzny230 V, zasilacz zewnętrzny
Akumulatorwbudowany akumulator 7.2V, 2Ah
OPROGRAMOWANIE 
RaportyBogaty zestaw raportów
Funkcja przeliczania walutyTAK obsługa EURO
Funkcja szybkiej sprzedaży8 (4 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
AKCESORIA 
SzufladaTAK (opcja)
Pokrowiec OchronnyTAK (opcja)
Przewód Komunikacyjny. Kasa-PCNIE
DANE OGÓLNE 
Wymiary94 x 58 x 229 mm
Masa0,65 kg
Okres Gwarancji12 miesięcy

 

 


Kasa fiskalna NOVITUS NANO II Online : posiada 12 m-cy gwarancji.

Gwarancja może być wydłużona NAWET do 5 lat.

Szczegóły w dziale handlowym


SPRAWDŹ KOSZT DOSTAWY

koszty dostawy

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
:

Produkty powiązane z produktem KASA FISKALNA NOVITUS NANO II ONLINE - NEGOCJUJ CENĘ :)

Akcesoria do produktu KASA FISKALNA NOVITUS NANO II ONLINE - NEGOCJUJ CENĘ :)