Moje konto Moje konto

KASA FISKALNA NOVITUS SENTO E

2017.20
1505.52
Dodaj do ulubionych Negocjuj cenę

Na stanie: Na wyczerpaniu

Czas dostępności: Dostępny w 48 godzin

Indeks/kod produktu: kasa-fiskalna-novitus-sento-e

Waga: 2.5 kg

Producent: Novitus

Opis produktu KASA FISKALNA NOVITUS SENTO E

KASA FISKALNA NOVITUS SENTO E

 

Kasa Novitus SENTO E to rozbudowana i bardzo nowoczesna kasa fiskalna.

Kasa Novitus Sento E przeznaczona jest dla małych i średnich punktów handlowo - usługowych, wykonująca sprzedaż poprzez kopię wydruków na elektronicznym nośniku danych (karta SD).

Kasa Novitus Sento E zawarta jest niewielkiej i poręcznej obudowie, kryjącej w sobie zaawansowaną technologię i funkcjonalność spotykaną dotychczas w segmencie dużych kas systemowych. Wszystko to w oparciu o doskonale przetestowane, najwyższej jakości podzespoły.

Kasa Novitus Sento E posiada bardzo dużą bazę towarową, precyzyjne nazewnictwo towarów, współpracę on-line z komputerem, dużą ilość złącz komunikacyjnych, w tym złącza RS232 i USB (również typu host), które umożliwiają zbudować zaawansowany system sprzedaży dla średniego sklepu.

Do kasy Novitus Sento E prócz komputera, można przyłączyć wszelkie potrzebne urządzenia peryferyjne: czytniki kodów kreskowych, wagi elektroniczne, terminal płatniczy, pin-pad, modem, drukarkę zamówień, system monitoringu, szufladę oraz klawiaturę USB. Komunikacja on-line z komputerem odbywa się podobnie jak w dużych kasach systemowych. Kasa Novitus Sento E posiada bufor on-line paragonów zdolny do pomieszczenia 20 000 pozycji.

W kasie Novitus Sento E nazwy programowanych towarów mogą mieć aż 40 znaków. Na paragonie można dodać definiowany opis do każdego sprzedanego artykułu.

Kasa Novitus Sento E pozwala na łączenie etowarów w tandemy z opakowaniami lub w komplety z innymi towarami (sprzedaż łączona).

Sterowniki portu USB kasy Novitus SENTO E przeszły proces certyfikacji, przez co system Windows® po wykryciu kasy pobiera je ze strony Microsoft® i instaluje automatycznie. 

Kasa Novitus Sento E posiada wysokiej jakości mechanizm Fujitsu typu „wrzuć i pracuj”, który drukuje bardzo szybko i co najważniejsze, zapewnia wyjątkowo łatwą wymianę papieru – w kasie SENTO E operację tę można przeprowadzić jedną ręką w kilka sekund.
Kasa Novitus Sento E posiada precyzyjnie działającą klawiaturę, która zawiera 14 dodatkowych klawiszy funkcyjnych, które umożliwiają zaprogramowanie w dwóch poziomach towarów „szybkiej sprzedaży” lub często używanych funkcji, do których w normalnym trybie, użytkownik ma dostęp z poziomu menu kasy (np.: raporty, programowanie, wydruki – w tym wydruki z elektronicznej kopii). Tego typu klawiatura, w połączeniu z dwoma graficznymi wyświetlaczami LCD znacznie ułatwia codzienną pracę na kasie.
Dwa niebieskie wyświetlacze LCD. Wyjątkowa czytelność danych o transakcji oraz komunikatów dla obsługi. Dwa standardowe typy pracy: 4 linie (większe zagęszczenie, mniejsza czcionka) lub 2 linie (duża czcionka). Pełna elastyczność i konfigurowalność sposobu wyświetlania informacji, wyświetlanie grafiki.

Kasa Novitus SENTO E to pierwsza kasa z możliwością drukowania grafiki w nagłówku paragonu.

W kasie użytkownik, oprócz nazwy i adresu swojej firmy posiada możliwość w nagłówku każdego paragonu drukować także swoje logo graficzne, przez co paragony będą jeszcze bardziej identyfikowane ze sprzedawcą. Okolicznościową grafikę można także wydrukować w stopce paragonu (pod paragonem).

Kasa Novitus Sento E zawiera w sobie na taką konfigurację, by na wydrukach niefiskalnych (raporty, programowanie) nie miały tej grafiki (oszczędność papieru).

Elektroniczna kopia paragonu zastosowana w kasie Novitus SENTO E jest nadzwyczaj zaawansowana technologicznie, jak również najbardziej bezpieczna i wygodna w codziennej eksploatacji spośród dostępnych na rynku rozwiązań w tym zakresie. Czytnik karty SD, na którym ewidenxcjonowane są kopie wydruków, zamontowany jest u spodu kasy i umożliwia dostęp użytkownika do karty SD. Osoba obsługująca ma możliwość w całości lub wybiórczo drukować dane z karty przy użyciu mechanizmu drukującego kasy. Może też przeglądać i analizować zapisane dane na zewnętrznym, standardowym komputerze.
Bardzo ważną kwestią w urządzeniach z elektroniczną kopią paragonu jest bezpieczeństwo danych. Karty SD z elektroniczną kopią są specjalnie zabezpieczone: pracują w trybie "bez zmian poza urządzeniem fiskalnym", umożliwiają założenie hasła na zapisane na niej dane oraz stają się "niewidoczne" dla systemów operacyjnych, w przypadku niewłaściwego wyjęcia karty z kasy fiskalnej. Dzięki temu dane z tych kart nie trafią w ręce osób niepowołanych.
Również z powodu szczególnej dbałości o bezpieczeństwo danych, urządzenia z elektroniczną kopią paragonu marki Novitus posiadają dodatkową, wewnętrzną kartę uSD, na której równolegle zapisywane są wszystkie dane z karty zewnętrznej, dostępnej dla użytkownika. W przypadku awarii bądź uszkodzenia danych na karcie SD jej zgubienia lub zniszczenia, wszelkie dane na niej zapisane mogą być odtworzone z wewnętrznej karty uSD.
Kasa Novitus SENTO E pozwala na ustalanie waluty głównej, w której prowadzona jest sprzedaż z możliwością jej zmiany z wyprzedzeniem na inną (zmiana waluty) oraz informacyjnego przeliczenia wartości paragonu z waluty głównej na dowolną walutę, pod paragonem fiskalnym – wraz z przelicznikiem i wydaną resztą.

Kasa Novitus SENTO E udostępnia prekursorski system współpracy z terminalami do akceptacji zbliżeniowych kart płatniczych.

Kasa Novitus Sento E na bieżąco przesyła do terminala informację o wartości do zapłaty za zakupione towary, a klient sam decyduje, kiedy dokonać płatności za zakupy, zbliżając swoją kartę do czytnika. Kasa wówczas automatycznie kończy paragon i drukuje potwierdzenie płatności kartą.

Dodatkowe funkcje kasy Novitus Sento E:

1. Raporty akcyzowe
2. Funkcja obsługi parkingów, wypożyczalni, usług BUS (m.in. wystawianie biletów na zaprogramowanych trasach)
3. Drukowanie wielu definiowanych przez użytkownika wydruków niefiskalnych (np. bilety wstępu, potwierdzenia transakcji, doładowania, wydania bonu, bilety do myjni, sprzedaż telekodu zapłata rachunku, wydanie nagrody, wymiana środków płatniczych i wiele innych). Wydruki te mogą być generowane automatycznie pod paragonem, przypisane do paragonu, lub oddzielnie.
4. Podłączenie do kasy terminala płatniczego umożliwia płatności kartami płatniczymi oraz stosowanie systemów lojalnościowych.
5. Zapisanie potwierdzenia z wykonania ustawowego przeglądu serwisowego do pamięci fiskalnej a później wydrukowanie raportu z wszystkich zarejestrowanych przeglądów ustawowych.
6. Funkcja sprawdzarki cen
7. Łączenie towarów w tandemy z opakowaniami oraz w komplety z innymi towarami
8. Obsługa kodów dowiązanych (kilka kodów kreskowych - np. różnych smaków, tego samego artykułu)
9.  FTP Menadżera (wysyłanie danych na zdalny serwer w przypadku podłączenia modemu zewnętrznego oraz programowania bazy towarowej)
10. Szybki dostęp na klawiszu skrótu do elektronicznej kopii ostatniego paragonu, ostatniego raportu dobowego, czy ostatniego wydruku niefiskalnego.
 
 

 

Odpowiemy CHĘTNIE na każde pytanie:) (032) 270-39-37 lub 0-572-570-177 lub 0-572-570-179

lub sklep@fiskalnekasy.com

 

 

Dodatkowe koszty netto brutto
Zestaw - EKO    
Programowanie wstępne 100,00 123,0
Programowanie wstępne 0,00 0,00
Fiskalizacja 120,00 147,60
Fiskalizacja 0,00 0,00
Zestaw - OPTIMA    
Pełna konfiguracja, programowanie i szkolenie 120,00 147,60
Pełna konfiguracja, programowanie i szkolenie 0,00 0,00
Fiskalizacja 130,00 159,90
Fiskalizacja 10,00 12,30

Dodatkowe informacje

Specyfikacja kasy fiskalnej Novitus Sento E:

CECHY GŁÓWNE 
Typkasa fiskalna z elektroniczna kopią paragonu
Baza towarowa (PLU)16 000
Grupy towarowe100
Liczba kasjerów32
Liczba stawek VAT7
Nazwa towaru40 znaków + 3 linie po 40 znaków opisu
Opakowania64
MECHANIZM DRUKUJĄCY 
Rodzajtermiczny
TypFUJITSU FTP 628
Szerokość papieru58 mm
Czujnik końca papieruTAK
KLAWIATURA 
Rodzajalfanumeryczna, switchowa
Liczba klawiszy19 + 14 funkcyjnych / szybkiej sprzedaży
Klawisze szybkiej sprzedazy28 (14 w dwóch poziomach) + 10 w trybie "szybka sprzedaż"
ZŁACZA 
Liczba złącz komunikacyjnych2 x RS232, 1 x USB host, 1 x USB klient
Współpracakomputer, czytnik,waga, modem, terminal EFT, moduł Bluetooth, drukarka zamówień, monitoring, PC2, klawiatura USB
Współpraca przez USB

TAK

Rabaty/narzutyNIE
Współpraca z szufladątak, również czasowe
WYŚWIETLACZE 
Klientgraficzny, podświetlany, niebieski LCD, 132 x 32 piksele, 4 x 22 znaki
Kasjergraficzny, podświetlany, niebieski LCD, 132 x 32 piksele, 4 x 22 znaki
ZASILANIE 
Zasilacz Zewnętrzny
 
zasilacz zewnętrzny 230 V / 15 V, 500mA
Akumulator6V, 3Ah (60 000 wierszy, 2 000 paragonów)
OPROGRAMOWANIE 
RaportyBogaty zestaw raportów
Funkcja przeliczania walutyTAK - obsługa EURO
AKCESORIA 
Szufladatak
Pokrowiec OchronnyNIE
Przewód Komunikacyjny. Kasa-PCNIE
DANE OGÓLNE 
Wymiary299 szer. x 100 wys. x 212 gł. (mm)
Masa1,8 kg
Okres Gwarancji12 miesięcy

 

 


Kasa fiskalna NOVITUS SENTO E: posiada 12 m-cy gwarancji.

Gwarancja może być wydłużona NAWET do 5 lat.

Szczegóły w dziale handlowym


CENNIK OFEROWANYCH PRZESYŁEK ZAKUPIONEGO PRODUKTU:

 

1. PRZESYŁKA POCZTĄ POLSKĄ

POBRANIE (Paczka 24)  - z wyjątkiem kas po fiskalizacji

WAGAPRZEDPŁATA PRIORYTETPOBRANIE (Paczka 24)
(z wyjątkiem kas po fiskalizacji)
POBRANIE (Paczka 48)
(z wyjątkiem kas po fiskalizacji)
do 1 KG14,00brakbrak
1-2 KG16.0020,0018,50
2-5 KG19.0022.0020.50

 

2.PRZESYŁKA STANDARDOWA KURIEREM

WagaCena wysyłki
1 - 5 KG - PRZEDPŁATA24,60
1 - 5 KG - POBRANIE32,60
5 - 10 KG - PRZEDPŁATA44,28
5 - 10 KG - POBRANIE54,28
10 - 20 KG - PRZEDPŁATA54,12
10 - 20 KG - POBRANIE67,12
20 - 30 KG - PRZEDPŁATA60,25
20 - 30 KG - POBRANIE

77,27

 

3. PRZESYŁKA NIESTANDARDOWA KURIEREM

W wypadku innych kosztów wysyłki, są one podane na kartach danych produktów i wówczas, to one stanowią koszt wysyłki takiego produktu

 

4. PRZESYŁKA KURIEREM POCZTEX
    do 5 kg z doręczeniem w sobotę od 71,00 zł brutto (bez opcji za pobraniem)

5. Koszt pobrania przesyłki kurierskiej odbieranej w dni robocze wynosi 8,5 zł

6. Podane ceny są cenami netto.


Wykaz miast, gdzie prowadzimy sprzedaż, a nasz serwis dojeżdża do klienta: Baborów, Będzin, Biała, Bielsko-Biała, Bieruń, Blachownia, Brzeg, Brzeski Namysłów, Byczyna, Bytom, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dobrodzień, Gliwice, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Olesno, Olkusz, Opole, Orzesze, Oświęcim, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Piekary Śląskie, Pilica, Poręba, Praszka, Prudnik, Pszczyna, Pszów, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Rydułtowy, Sędziszów, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sosnowiec, Sośnicowice, Strumień, Strzelce Opolskie, Szczekociny, Szczyrk, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Toszek, Trzebinia, Tychy, Ujazd, Ustroń, Wadowice, Wilamowice, Wisła, Włoszczowa, Wodzisław Śląski, Wojkowice, Wołczyn, Woźniki, Zabrze, Zawadzkie, Zawiercie, Zdzieszowice, Żarki, Żory, Żywiec.

Wykaz miast, gdzie prowadzimy sprzedaż i serwis wysyłkowy: Bełchatów, Biała Podlaska, Białystok, Bydgoszcz, Chełm, Elbląg, Ełk, Gdańsk, Gdynia, Głogów, Gniezno, Gorzów Wielkopolski, Grudziądz, Inowrocław, Jelenia Góra, Kalisz, Kielce, Konin, Koszalin, Legionowo, Legnica, Leszno, Lubin, Łomża, Mielec, Nowy Sącz, Olsztyn, Ostrołęka, Ostrowiec Świętokrzyski, Ostrów Wielkopolski, Pabianice, Piła, Piotrków Trybunalski, Płock, Poznań, Pruszków, Przemyśl, Radom, Rzeszów, Siedlce, Stalowa Wola, Starachowice, Stargard Szczeciński, Suwałki, Szczecin, Świdnica, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Włocławek, Wrocław, Zamość, Zgierz, Zielona Góra.

Masz pytania?

:
:
:
:

Opinie

Ocena:

Poleć produkt

:
:
:

Zgłoś błąd

:
:
: